Teater Neuf haust 2011

Hei alle sammen.
For hausten 2011 har vi ein del nye fjes i teaterstyret.

Styret består no av

– Kjersti Wøien Håland, leder kontakt: kjersti@teaterneuf.no

– Andreas Slørdahl, nestleder kontakt: andreas@teaterneuf.no

– Victoria Ennis Roll, økonomiansvarlig kontakt: victoria@teaterneuf.no

– Mai T. Ho, scenemester kontakt: mai@teaterneuf.no

– Nanna Edvardsen, koordinator kontakt: nanna@teaterneuf.no

– Simona Karlstad, PR-ansvarlig kontakt: simona@teaterneuf.no

– Maria Garberg, internansvarlig kontakt: maria@teaterneuf.no

– Sofia Berg, sekretær kontakt: sofia@teaterneuf.no

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.