Nytt styre har inntatt Teateret!

Det er med stor glede å kunne presentere det nye teaterstyret:

Teatersjef: Kjersti Wøien Håland –kjersti@teaterneuf.no – 99259752

Nestleder:
Andreas Slørdahl – andreas@teaterneuf.no

Økonomiansvarlig : Victoria Ennis Roll – victoria@teaterneuf.no

Koordinator:
Nanna Edvardsen – nanna@teaterneuf.no

Internansvarlig:
Maria Garbergmaria@teaterneuf.no

PR-ansvarlig:
Simona Kalstad – simona@teaterneuf.no

Scenesjef:
Mai T. Ho – mai@teaterneuf.no

Sekretær: Sofia Berg
sofia@teaterneuf.no

Velkommen tilbake til et nytt semester!

Mvh Kjersti Wøien Håland
Teatersjef

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.