Styret høsten 2010

Generalforsamlingen valgte i mai et nytt styre for høsten 2010 styret består av følgende personer:

Peter Sigurdson Lunga
Teatersjef
peter@teaterneuf.no

Harald Engan
Nestleder
harald@teaterneuf.no

Johannes Bennetzen
Koordinator
johannes@teaterneuf.no

Siri Skar
PR-ansvarlig
siri@teaterneuf.no

Bastian Stabell

Økonomiansvarlig
bastian@teaterneuf.no

Tor Itai Keilen
Internansvarlig
tor@teaterneuf.no

Karina Carpagnano
Sekretær
karina@teaterneuf.no

Mai T. Ho

Teknisk ansvarlig
mai@teaterneuf.no

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *