Nytt styre har inntatt Teateret!

Det er med stor glede å kunne presentere det nye teaterstyret: Teatersjef: Kjersti Wøien Håland –kjersti@teaterneuf.no – 99259752Nestleder: Andreas Slørdahl – andreas@teaterneuf.no Økonomiansvarlig : Victoria Ennis Roll – victoria@teaterneuf.no –Koordinator: Nanna Edvardsen – nanna@teaterneuf.noInternansvarlig: Maria Garberg – maria@teaterneuf.no –PR-ansvarlig: Simona […]

Styret høsten 2010

Generalforsamlingen valgte i mai et nytt styre for høsten 2010 styret består av følgende personer: Peter Sigurdson LungaTeatersjefpeter@teaterneuf.no Harald EnganNestlederharald@teaterneuf.no Johannes BennetzenKoordinatorjohannes@teaterneuf.no Siri SkarPR-ansvarligsiri@teaterneuf.noBastian StabellØkonomiansvarligbastian@teaterneuf.no Tor Itai KeilenInternansvarligtor@teaterneuf.no Karina CarpagnanoSekretærkarina@teaterneuf.noMai T. HoTeknisk ansvarligmai@teaterneuf.no

Nytt Styre

Generalforsamlingen valgte 29. mai nytt styre for høsten 2009. Det nye styret består av: Peter Lunga, TeatersjefKjerstin Taranrød, NestlederStine Ellingaard, KoordinatorKristiane Nerdrum Bøgwald, PR-AnsvarligRikke Petterson, ØkonomiansvarligSteffen Christensen Bekkelund, InternansvarligTor Itai Keilen, Teknisk ansvarlig Det gamle styret takker for en flott […]